V tomto okamžiku hledáme nové kolegy pro tyto pozice:

Operátor lepících a balících linek

Praha - Uhříněves

Kontaktujte nás krchova@eclipse-print.com

Mezinárodní společnost Eclipse Print a.s., výrobce velkoplošné reklamy se špičkovým servisem v praze - Uhříněvsi hledá týmového hráče na pozici Operátor lepících a balících linek.

Pro obsluhu lepících a balících kartonážních strojů hledáme pracovníka s technickým zaměřením a manuální zručností. Vhodné i pro absolventy středních škol a učebních oborů technického zaměření.

Nabízíme: Zázemí stabilní společnosti, přátelský kolektiv a moderní pracovní prostředí, vlastní kantýna, příspěvek na stravování, příspěvek na ŽP nebo PP, karta Sodexo, odměna při pracovních jubileích, firemní akce.

Tiskař na ofsetovém stroji

Tiskař – pracovník polygrafické výroby

Mezinárodní společnost Eclipse Print a.s., velkoplošná tiskárna a výrobce vlnité lepenky v Praze - Uhříněvsi, hledá do svého týmu kolegu na pozici tiskaře velkoplošného offsetového stroje.

Popis pozice:

  • obsluha a nastavování tiskařských strojů (technických parametrů)
  • kontrola barevnosti zakázky
  • dohled nad stavem materiálu a zařízení
  • spolupráce s kolegy

Co od Tebe čekáme:

  • předchozí praxe tiskaře ofsetového stroje
  • fyzická zdatnost, manuální zručnost
  • dobrá komunikace v češtině
  • ochota pracovat na směny

Nabízíme:

  • odpovídající platové ohodnocení
  • přátelský kolektiv a moderní pracovní prostředí
  • vlastní kantýna
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na ŽP nebo PP
  • karta Sodexo
  • odměna při pracovních a životních jubileích
  • možnost nástupu: ihned

Grafik

Patříme k předním hráčům na evropském trhu se sítí výrobních závodů a obchodních poboček na většině evropských trhů. Do našeho týmu hledáme schopného kolegu na pozici grafik.

Náplň práce:

  • práce v programech Adobe InDesign, Photoshop, Ilustrator a v automatizovaném systému Enfocus Switch s využitím pokročilých nástrojů
  • kontrola, úprava a finální zpracování dodaných dat pro naše tiskové technologie
  • aktivní podílení se na vytváření automatizace

  • znalost programů Adobe Photoshop, Ilustrator, InDesign, znalost prostředí Enfocus Switch výhodou
  • dobrou znalost předtiskové přípravy
  • časovou flexibilitu, ochotu učit se novým věcem
  • zkušenosti na podobné pozici
  • střídání směn: ranní/odpolední

Nabízíme:

  • Zázemí stabilní společnosti
  • Přátelský kolektiv a moderní pracovní prostředí
  • Vlastní kantýna
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na ŽP nebo PP
  • Odměna při pracovních jubileích
  • Firemní akce
  • Možnost nástupu: ihned